Horoskop roczny na 2021 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wreszcie będziesz mógł na wszystko sobie pozwolić: przerwę w pracy i dłuższy urlop, zajęcie się ulubionym hobby, większe wydatki i inwestycję w siebie. Ostatnie dwa lata mogły być wyczerpujące, teraz czas na robienie tego, co ci serce dyktuje. Postaw na siebie i swój rozwój, a szybko okaże się, że podążasz w odpowiednim kierunku.

Aura roku

Przed tobą ważny rok stabilizacji osobistej i zawodowej. Możesz spodziewać się sukcesów i większej porcji odpoczynku. Wreszcie łatwiej będzie współpracować z ludźmi i załatwiać ważne sprawy. Trygony Jowisza i Saturna dadzą ci okazję do zaistnienia w nowym środowisku, znalezienia lepszej pracy, dostania upragnionego awansu i polepszenia warunków pracy. Przeciwności losu, które blokowały twoje działania od dwóch lat, znikną. Jeśli dobrze zaplanujesz swoje ambitne działania, nic nie będzie cię w stanie powstrzymać. Czas też zmierzyć się z własnymi słabościami. Teraz wymówki na nic się nie zdadzą. Zajmuj się kondycją i zdrowiem, napraw ważne relacje, do czego motywować cię będzie kwadratura Plutona. Unikaj ryzyka 1-6.01, 15.09-30.10, najlepsze dni 21.03-14.04, 16.08-18.10.

Relacje i rodzina

Do spraw uczuć i relacji z ludźmi podejdziesz w tym roku w bardziej odpowiedzialny sposób. W miłości poszukiwać będziesz bezpieczeństwa i wsparcia. Pociągać cię będą osoby stateczne i opanowane, które mogą ci służyć radą i rzeczywistą pomocą. Jeśli jesteś samotny, to w tym roku masz szansę na naprawdę ważne spotkanie. Jeśli jednak w twoim związku dzieje się źle, możesz podjąć decyzję o rozstaniu, uporządkować swoje życie i ułożyć je na nowo przy boku kogoś, kto zrozumie twoje potrzeby.

Praca i pieniądze

Zajmij się tym, co naprawdę ważne dla twojej kariery. Twoje plany mają szansę na powodzenie. Staniesz się cierpliwszy, odważniejszy i bardziej pewny siebie. Zastanów się nad swoją karierą, bo może się okazać, że jesteś już gotowy na zmiany. Ubiegaj się o lepsze stanowisko i większe pieniądze. Największe sukcesy wiosną i jesienią.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer