Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Zajmij się na poważnie rachunkami. Zaplanuj, jak zainwestować oszczędności. Możesz odkryć ciekawą ofertę kredytu. Dzień sprzyja też dobrym pomysłom na zimowe inwestycje i dalsze podróże.


Horoskop miesięczny dla Raka

Udane wakacje

W tym miesiącu będziesz w bardzo dobrym nastroju. Odpoczniesz, ale do 27.06 też chętnie zajmiesz się swoimi finansami, bo Merkury będzie w twoim znaku. Nawet na plaży będziesz kalkulować i inwestować, aby twoje życie wreszcie stało się trochę wygodniejsze. Małymi kroczkami i uporem dojdziesz do swoich celów. Jednak odpoczynek i wakacyjny luz też ci się teraz należą.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer