Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Zmobilizuj się i walcz o swoje. Los da ci wiele szans aby rozwiązać bieżące problemy. Warto być aktywnym, szukać nowych informacji, orientować się w nowych ofertach na rynku pracy, bezpiecznych sposobach na oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy oraz rozsądne inwestycje. Jeśli nie boisz się nowości i radykalnych, nowych rozwiązań, i jesteś zdecydowany na wszystko, możesz wyprzedzić konkurencję i wiele zyskać. Najlepiej zainwestować w siebie i swoją edukację, bo postanowienia dotyczące nauki szybko się przyniosą efekty. Warto zdawać egzaminy, zapisywać się na kursy i szkolenia. W razie problemów załatwiaj sprawy osobiście, negocjuj i dogaduj się.

Karta Koło Fortuny

Szansa roku: X Koło Fortuny

Łap okazje, bądź gotowy na zmiany i nie oglądaj się za siebie, a szczęście będzie ci sprzyjać. Dzięki nowym okolicznościom znajdziesz się w miejscu, które umożliwi ci wspięcie się wyżej. Pamiętaj jednak, że nie wszystko zależy od ciebie i warto poczekać na ten odpowiedni moment do działania lub w kluczowym momencie poprosić kogoś o pomoc. W miłości karta obiecuje wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego.

Karta Wieża

Przestroga roku: XVI Wieża

Nie uda ci się wszystkich zadowolić. Unikaj ludzi, którzy wprowadzają zamęt w twoje życie. Ostrożnie obchodź się ze sprzętem elektronicznym i zrób mały remont, żeby nie okazało się za jakiś czas, że usterka zamieniła się w awarię. Druga połowa roku sprzyja odpoczynkowi, refleksji i życiu duchowemu. Wyciągaj wnioski i ucz się na swoich błędach, aby szybko odnosić sukcesy.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer