Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Sąd

Aura roku: XIX Sąd Ostateczny

Przed tobą nowe okazje i możliwości, aby odzyskać życiową równowagę. Możliwa jest ciekawa i niezwykle zyskowna propozycja. Nie warto działać w pojedynkę, więcej zyskasz, jeśli poprosisz o pomoc rodzinę, współpracowników i przyjaciół. W finansach zachowaj umiar i nie wydawaj za dużo na rozrywki i zbytki, bo pieniądze mogą być potrzebne na domowe sprawy. W uczuciach może nastąpić ochłodzenie pewnej relacji, czy nawet chwilowa separacja z osobą, na której ci bardzo zależy. W drugiej połowie roku spodziewaj się jednak sukcesów w życiu partnerskim.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny, wyszukuj promocje i przeceny, żeby odłożyć na ważne wydatki, które pojawią się w drugiej połowie roku. Poczujesz, że nadszedł czas walki o swoje. Teraz jest najlepszy moment, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania powierzy ci swoje sprawy i sekrety. To okazja, żeby zawrzeć nowe sojusze i wykorzystać okazje, które podsuwa ci los.

Karta Wieża

Przestroga roku: XVI Wieża

W tym roku możesz poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz potrzeby i trzymaj się swoich planów mimo planów, jakie inni mają wobec ciebie. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. Drobiazgowo zaplanuj wydatki na drugą połowę roku, a wystarczy ci środków na wszystkie potrzeby. Medytuj, spaceruj i uprawiaj sport, aby być w formie i rozładować trudne sytuacje.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer