Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Nie przejmuj się krytyką i rób, na co masz ochotę. Poczujesz się wolny i zadowolony z życia. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni. Odważnym szczęście sprzyja, pojawi się korzystna okazja. Nie wahaj się, ani nie zastanawiaj zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. Nadszedł czas na walkę o swoje. Teraz jest najlepszy moment aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę.

Karta Kapłan

Szansa roku: V Kapłan

Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz. Przestrzegaj przepisów i nie angażuj się w sprawy na pograniczu prawa. Przestań wikłać się w konflikty i nie dolewaj oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Przebacz winowajcom i wyciągnij pierwszą rękę na zgodę. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Karta Kapłan da ci szansę, aby poprawić swoje wyniki, sprawdzić, w czym jesteś najlepszy i wykorzystać to w w karierze i życiu osobistym!

Karta Wieża

Przestroga roku: XVI Wieża

Powinieneś uważać na słowa. Nie daj się wciągnąć w towarzyskie czy zawodowe konflikty i dbaj o swoją reputację. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się niespodziewanym bankructwem. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują szybki zysk.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer