Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

Znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy lub okaże się, że niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na twoją korzyść. Wykaż się pomysłowością, dostosuj się do sytuacji, weź za kogoś zastępstwo czy sezonowe zajęcie, a twój wysiłek nie pójdzie na marne. Los da ci szansę, żeby zrealizować ambitne plany. Zdecydowanie zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, zdobywają wiedzę z różnych źródeł i posiadły mądrość życiową. Osoby szukające pracy mogą liczyć na pozytywny przełom w karierze.

Karta Umiarkowanie

Szansa roku: XIV Umiarkowanie

Przed tobą wiele ważnych decyzji do podjęcia. Zastanów się więc dwa razy, zanim udzielisz swojej zgody lub podpiszesz ważną umowę. Grasz o wielką stawkę! Negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór. Samotni mogą się zakochać po uszy w osobie poznanej przez przyjaciół.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Uważaj, bo nie wszystko ujdzie ci na sucho. Karta wskazuje na silne emocje, które mogą uczynić cię nieobliczalnymi. Diabeł ostrzega też przed sytuacjami, w których coś lub ktoś cię pociąga tak mocno, że nie jesteś w stanie oprzeć się pokusie. Karta oznacza również manipulację, narzucanie innym swojego zdania, powielanie przesądów czy niesprawdzonych przekonań, uprzedzenia, strach, tabu, zakaz. Uważaj, aby ktoś nie odkrył twoich tajemnic i nie naraził cię na zawodowe lub finansowe kłopoty.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer