Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Rok okaże się udany i spokojny. Będziesz jednak miał sporo obowiązków i spraw, które wymagać będą namysłu i odpowiedzialności. Nastrój w twojej pracy stanie się spokojniejszy. Niektóre sprawy, które zajmowały cię w poprzednim roku, teraz wydadzą ci się niewarte takiego zachodu. Zastanowisz się, co jest ważne i kto naprawdę ci sprzyja. Nie zwlekaj z porządkami, zabierz się za zaległości i zakończ konflikty, które ciągną się dłużej, niż powinny. Słońce podpowiada, że sukces będzie w zasięgu ręki, jeśli mądrze wszystko rozegrasz i nie będziesz się za bardzo spieszyć.

Karta Gwiazda

Szansa roku: XVII Gwiazda

Czas zmienić stare wzorce! Staniesz się bardzo pewny siebie. Przestaniesz poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. W związku, który nie spełnia twoich oczekiwań, wywołasz prawdziwą rewolucję i postawisz na swoim. Twoje postępowanie może stać się powodem rodzinnej dyskusji. Rób to, co dyktują ci własny rozum i intuicja. Koniec roku sprzyja szczęśliwym miłosnym decyzjom, a samotnym przyniesie emocjonujące znajomości. Zbierz się na odwagę i powiedz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz.

Karta Głupiec

Przestroga roku: 0 Głupiec

Nie bój się jednorazowej lub chwilowej porażki. Nawet jeśli pojawią się kłopoty, szybko miną, a ty i tak wyjdziesz na swoje. Bądź jednak szczery i nie wikłaj się w żadne zawodowe intrygi. W drugiej połowie roku spotkasz osoby, które myślą tak jak ty i wesprą cię w twoich działaniach. Osiągniesz o wiele więcej skromnością, taktem i dyplomacją. Karta ostrzega przed pożarami i przegrzaniem organizmu.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer