Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Czekają cię sukcesy, ciekawe zadania i korzystne propozycje. Rok okaże się udany, a okoliczności życiowe motywować cię będą do realizacji ambitnych planów. Współpracownicy przestaną cię denerwować, a zwierzchnicy zajmą się poganianiem kogoś innego. Początek roku sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości. Będziesz mile widziany i lubiany nawet tam, gdzie dotychczas spotykały cię same nieprzyjemności. W drugiej połowie roku załatwiaj sprawy urzędowe i różnego rodzaju formalne pozwolenia, bo karta Cesarz temu wyjątkowo sprzyja.

Karta Diabeł

Szansa roku: XVI Diabeł

Przed tobą czas miłosnych podbojów i sukcesów, na które zasługujesz. Ukochana osoba okaże się twoją największą podporą, a przyjaciele pomogą ci uporać się z życiowymi kłopotami. Korzystaj z tego, co przyniesie ci los i nie martw się niczym na zapas. Na początku roku bądź bardziej ostrożny i nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Samotni będą mieli szansę na flirt lub nawet romans w pracy. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. W miarę możliwości odpoczywaj i rozdzielaj pracę od spraw domowych.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Nie czekaj, aż szef wskaże ci zadania do wykonania i postaraj się być bardziej samodzielny. Nowe projekty i ambitne plany teraz mają szansę się udać. Twoje nowe pomysły także będą się podobać. W ślad za nimi nadejdzie podwyżka, a może nawet awans. Uważaj jednak na nieprzewidziane wydatki, które mogą zachwiać twoim domowym budżetem. Zachowaj równowagę w każdej dziedzinie życia.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer