Czar dnia


Czar Pokonanie Rywali

Ten czar przydaje się, kiedy musisz zmierzyć się z rywalem lub chcesz pozbyć się czyjegoś wpływu ze swojego życia. Możesz zastosować go do każdej dziedziny życia, od pracy po miłość. Czar ten nie czyni czegoś złego osobie, która ci zagraża. Jego celem jest zerwanie kontaktów między wami, aby twój wróg zajął się ciekawszymi sprawami, niż szkodzenie tobie.

Potrzebujesz:
ząbek czosnku, małej kartki papieru i długopisu, koperty, fioletowej świecy (raczej krótkiej, możesz odciąć kawałek z nowej świecy).

Czas:
Spokojny wieczór, najlepiej podczas zachodu Słońca, kiedy jesteś sam w domu i możesz się skoncentrować.

Wykonanie:
Weź małą kartkę papieru i napisz na niej imię rywala lub rywalki. Obrany ząbek czosnku wetrzyj w imię napisane na kartce. Włóż kartkę do koperty, zapal fioletową świecę i zapieczętuj kopertę woskiem. Unosząc kopertę do góry wypowiedz zaklęcie:"(Imię) rywala, nie pragnę twojego zła, ani twojej krzywdy, ani choroby, ale uwolnij mnie mnie od swojej woli."
Potem w płomieniu świecy spali kopertę oraz resztki czosnku, a następnie pozwól, aby świeca dopaliła się do samego końca.

Nasza uwaga:
Wykonaj ten czar, jeśli świadomie i zdecydowanie nie chcesz mieć więcej do czynienia z tą osobą. Pamiętaj, aby nie dać się ponieść złości i nienawiści. Wykonując ten czar symbolicznie mówisz: „To całkowity koniec naszych relacji, idź swoją drogą”, a więc sam nie możesz zaczepiać ani prowokować tej osoby.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer