Czar dnia


Czar Drzewko Pieniędzy

Ten elegancki i łatwy w wykonaniu czar ma na celu zapewnienie ci powodzenia finansowego. Większość z nas ma w domu rośliny doniczkowe, które codziennie otacza swoją opieką. Wybierz jedną z roślin i uczyń z niej swoje Drzewko Pieniędzy.

Potrzebujesz:
1. roślinę doniczkową, która swoim kształtem przypomina drzewko. Najlepszy będzie grubosz, czyli popularne drzewko szczęścia. Może być to także juka, dracena, dowolna palma. Jeśli twoje jedyne doniczkowe rośliny to zioła, wybierz dorodną bazylię,
2. monetę w kolorze złotym lub ze złotymi elementami,
3. monetę w kolorze srebrnym,
4. monetę w kolorze miedzianym,
5. trzy kawałki złotej wstążeczki po 8 cm.

Czas:
Dni po nowiu, kiedy Księżyca przybywa.

Wykonanie:
Delikatnie, aby nie uszkodzić rośliny wygrzeb trzy dołki w doniczce i w pierwszym zakop miedzianą monetę, w drugim srebrną, a w trzecim złotą. Miedziana moneta symbolizuje zdrowie i szczęście, srebrna zapewnia stałość dochodów, złota przyciąga bogactwo. Przysyp monety ziemią, a potem po kolei zawiąż wstążeczki na gałązkach lub listkach Drzewka. Popatrz na swoje Drzewko z intencją bogactwa i pomyślności, a potem powiedz:
„Drzewko Pieniędzy, rośnij dla mnie szczęśliwie.
Mój dar to złoto, wkrótce odkryję twój dar”.
Następnie podlej swoje Drzewko i traktuj je z szacunkiem.

Nasza rada:
Pielęgnując swoje Drzewko Pieniędzy, poświęcasz uwagę materialnej stronie swojego życia i powodzeniu osób, które kochasz. Kiedy będziesz podlewać Drzewko, myśl o zyskach i pieniądzach, które płyną do ciebie z różnych źródeł. W ten sposób będziesz wzmacniać działanie czaru. Kiedy wstążeczki zbledną, wymień je na nowe w najbliższy czwartek po nowiu Księżyca.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer