Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 22.8.2021 do 21.9.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Cierpliwość i odpoczynek

W sierpniu i wrześniu planety pozwolą ci odpocząć od obowiązków i konfliktów. Uda ci się mieć więcej czasu na swoje własne sprawy. Od konfliktów i głośnych zebrań będziesz trzymać się z daleka, ale w razie potrzeby obronisz się przed intruzami. Choć Merkury znajdzie się w opozycji, to nie dasz się sprowokować do ryzykownych decyzji i będziesz w dobrym humorze.

MIŁOŚĆ
Wenus do 10.09 znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku i sprawi, że będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem w miłości. Dbaj o siebie i bądź miły dla ludzi, a zyskasz wielu nowych wielbicieli. Wcześniej unikaj plotek i dwuznacznych sytuacji, bo od 30.08 Merkury w opozycji uczyni cię bardziej niż zwykle drażliwym i zazdrosnym.
Samotne Barany będą wybredne. Choć posypią się propozycje randek i ciekawych spotkań, to trudno się będzie wam zdecydować z kim chcielibyście się spotykać. Wenus pomoże wam rozwikłać zagadki i pozbyć się wątpliwości. Szczęście w miłości będzie wam sprzyjać, ale zawsze lepiej być ostrożnym. Warto jednak bywać wśród ludzi i poznawać nowych przyjaciół. Właśnie wtedy możecie poznać kogoś, na kogo czekaliście.
Barany w związkach będą chciały spędzić więcej czasu z ukochaną osobą. Szczęście będzie wam sprzyjać, ale jednocześnie możecie stać się bardziej zazdrośni i niepewni swojej sytuacji. Odpocznijcie, nabierzcie dystansu i nie pozwólcie, aby krewni czy przyjaciele wtrącali się w wasze prywatne sprawy. Od 15.09 Mars w opozycji pomoże wam wyjaśnić sporne sprawy i ułożyć wszystko tak, abyście byli szczęśliwi.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
To bardzo dobry czas na naprawę relacji z ludźmi. Nie bierz jednak na siebie odpowiedzialności za sprawy dalszych krewnych lub za finansowe decyzje swoich przyjaciół. Doradzaj, pomagaj, ale nie załatwiaj wszystkiego za innych. W razie ewentualnych kłopotów na ciebie spadnie wina za cudze błędy i niedopatrzenia, co pod koniec tygodnia może cię nawet trochę rozzłościć. Od 15.09 Mars w opozycji sprawi, że w wolnym czasie będziesz potrzebować trochę więcej ruchu i swobody. Sport pozwoli ci mniej się denerwować na ludzi w twoim otoczeniu, ale nie zmuszaj do ćwiczeń całej rodziny.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Lepiej jednak skupić się nie na ekspansji i ryzykowaniu, ale na porządkach. Teraz uda się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, wyjaśnić trudności i zapanować nad konkurencją. Merkury od 30.08 pomoże wam załatwiać sprawy urzędowe i nie ufać pochlebcom. Jednak od 15.09 Mars w opozycji radzi unikać trudnych dyskusji z osobami, które potem mogłyby mieć wam coś za złe.
Szukający lepszej pracy mają szansę na ciekawe oferty. W drugiej połowie września  dzięki dobrej radzie lub pośrednictwu przyjaciół możecie znaleźć posadę, o którą warto powalczyć. Niektóre Barany zaczną się zastanawiać nad własnym biznesem, Jowisz w sekstylu pomoże wam szybko załatwić formalności i znaleźć pierwszych klientów.
 
ZDROWIE
Pod koniec sierpnia i we wrześniu szanuj swoje nerwy i zdrowie. W drugiej połowie września poczujesz, że musisz o siebie bardziej zadbać. Mars od 15.09 znajdzie się w opozycji i ludzie mogą cię irytować. Uprawiaj sport, dbaj o sen i dobrą dietę, ale jednocześnie unikaj ryzyka. Wyrozumiałość to cnota, jaką będziesz musiał w sobie pielęgnować.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Praca i obowiązki będą teraz dla ciebie najważniejsze. Rozmowy na ważne tematy mogą się trochę przeciągać i opóźniać, co okaże się nieco stresujące. Nie warto się jednak poddawać! Pomocy udzieli ci ktoś, kto cię lubi i komu sam pomagałeś.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Pamiętaj, że w trudnych sprawach wiele zależeć będzie od znajomości i humoru ludźmi, z którymi współpracujesz. Bądź dobrej myśli. Z szefem lub inną ważną osobą doskonale dogadasz się podczas wyjazdu, szkolenia lub wspólnej podróży.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Wrzesień sprzyja okazyjnym zakupom na przecenach i wyprzedażach. Postaraj się jednak kontrolować. Choć wpływ Jowisza w sekstylu będzie napawał cię optymizmem co do spraw zawodowych.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer