Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Rozwiążesz dziś zaległą sprawę zawodową. Pokaż się ludziom jako odpowiedzialna i zdyscyplinowana osoba. Po południu dowiesz się o nowych wydarzeniach towarzyskich. Nie odmawiaj, kiedy ktoś poprosi cię o pomoc.


Horoskop miesięczny dla Barana

Zyskowne pomysły

Słońce w półsekstylu sprawi, że wpadniesz na dobre pomysły jak awansować lub zyskać pieniądze. Jednak od 23.04 Mars znajdzie się w kwadraturze, więc dbaj o dobre relacje z innymi. Przestań rozstawiać ludzi po kątach, bo ty będziesz szybki, ale inni bardzo niezdecydowani. Od 4.05 Merkury w sekstylu pomoże lepiej się ze wszystkimi dogadać.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer