Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 22.8.2021 do 21.9.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadrobisz zaległości

W tym miesiącu planety pomogą ci uporać się z zaległościami. Uporządkujesz swoje sprawy, zrobisz rachunki i dopniesz swoje plany na ostatni guzik. Będziesz pracowity, zadowolony i ze wszystkim dasz sobie radę. Planetarna aura sprzyja szybkim sukcesom.

MIŁOŚĆ

Przed tobą bardzo dobre dni, ale nie przesadzaj ze swoimi miłosnymi wymaganiami. Słońce w kwinkunksie sprawi, że będziesz chciał być teraz na pierwszym miejscu, a twoje potrzeby wydadzą Ci się najważniejsze na świecie. Do 14.10 Mars w kwadraturze radzi omijać trudne tematy. Wytłumacz bliskiej osobie czego chcesz, bo tak najłatwiej to dostaniesz. 
Bliźnięta w związkach będą pracowite i zajęte różnymi ważnymi sprawami. Niestety, może się to negatywnie odbić na atmosferze w waszym związku. Postarajcie się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a wy nie będziecie zbyt otwarci na dyskusje. 
Samotne Bliźnięta będą wesołe i optymistyczne, a do 9.09 Wenus w trygonie bardzo sprzyja nowym znajomościom. Jednak do 15.09 możesz oceniać ludzi zbyt surowo. Nowy wielbiciel będzie interesujący, a w drugiej połowie września Mars w trygonie radzi jednak dać mu drugą szansę.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Wakacje się kończą, a ty popatrzysz na dom krytycznym wzrokiem. Coś będziesz chciał przestawić, zmienić i natychmiast przemalować na inny kolor. Nie bądź zbyt krytyczny wobec rodziny, bo ludzie to nie meble i nie da się ich zmienić w jedno popołudnie.
Za to twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się udane, bo do 9.09 Wenus w trygonie pomaga ci pracować nad stylem. Jednak kieruj się własnym gustem, a nie dobrymi radami przyjaciół. Ty sam wiesz, w czym ci najładniej i najwygodniej.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Może ci się wydawać, że w sumie jeszcze w pracy nic specjalnego się nie dzieje, ale zasłużysz na uznanie w oczach szefa. Słuchaj, co do ciebie mówi, a jako jedyny właściwie zareagujesz. Od 15.09 Mars w trygonie znaku pomoże ci szybko działać. Jeśli ktoś cię nie lubił lub kopał pod tobą dołki, to wreszcie uda się załagodzić sytuację. Jeśli się tylko trochę bardziej postarasz, to doskonale wywiążesz się z postawionych przed tobą zadań. Jowisz w trygonie także bardzo sprzyja pracy w grupie, może też wreszcie sypnąć ci trochę groszem.
Szukający lepszej pracy mają przed sobą miesiąc, w którym szczęście będzie im sprzyjać. Szukajcie lepszej posady, bo od 30.09 dzięki Merkuremu w trygonie macie szansę znaleźć propozycję, która będzie wam bardzo odpowiadać.
 
ZDROWIE
Choroby i pogorszenie nastroju nie powinny ci teraz grozić, ale dbaj o odpoczynek i znajdź czas na wysypianie się. W pierwszej połowie września możesz mieć problemy z wyciszaniem się lub zasypianiem, bo ciągle będziesz o czymś myślał. Spaceruj, pływaj lub ćwicz jogę, żeby odreagować te stresy. Mars od 15.09 znajdzie się w trygonie i w końcu przyniesie ci mnóstwo pozytywnej energii. Poprawi się twoje zdrowie i polepszy się samopoczucie. Teraz możesz ćwiczyć, gubić zbędne kilogramy i kształtować sylwetkę. 

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Pilnuj swoich sekretów i uważaj na słowa. Najlepsze pomysły omów z szefem, żeby nikt cię nie ubiegł. Warto zająć się rachunkami i nadrabianiem zaległości, korespondencją lub porządkami.
 
URODZENI 1.06 – 10.06
Mars w kwadratirze lubi ambitne zadania. W pracy czekają cię nowe, ciekawsze propozycje. Ale w wolnym czasie idź na kawę z przyjaciółmi, a zainsirują Cię do pozytywnych zmian. A może uda się nawet szybka wycieczka na koniec wakacji.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Czyjeś narzekanie może wyprowadzić Cię z równowagi. Nie rezygnuj ze swoich pragnień tylko dlatego, że komuś się nie udało! Na przekór Neptunowi w kwadraturze miej więcej energii i optymizmu, a także pomagaj innym stanąć na nogi. Twoje pomysły na rozwiązanie problemów i trudnych sytuacji będą kreatywne i pomocne.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer