Horoskop dla Lwa na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2021 do 20.6.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe znajomości

Słońce w sekstylu sprawi, że będziesz optymistyczny. W pracy sporo uda się zrobić, a w domu łatwo postawisz domowników do pionu. W wolnych chwilach postaraj się jednak odpocząć. Poleż na kanapie, poczytaj książkę i pobujaj w obłokach. Kiedy 11.06 Mars wkroczy do twojego znaku znowu poczujesz, że jednak jesteś stworzony do wielkich czynów i zabierzesz się do działania.

MIŁOŚĆ
Saturn w opozycji każe ci teraz twardo stąpać po ziemi i pod jego wpływem jesteś bardzo zajęty różnymi obowiązkami. Miłość to też odpowiedzialność, więc chętnie zajmiesz się związkiem. Będziesz urządzać i meblować, ale też dekorować i gotować. Jednak Słońce w sekstylu nie pozwoli ci się przemęczać i zadba, żebyś miał dobry humor. Wenus w sekstylu też zapewni ci teraz powodzenie. A jeśli nie masz nikogo do pary, to zaczniesz intensywnie się za kimś rozglądać. Przypadkowa rozmowa z Bliźniakiem lub Wodnikiem może zamienić się w coś więcej. Wszystko będzie się dobrze układać, ale od 11.06 będziesz potrzebować więcej atrakcji. Mars wkroczy do twojego znaku i poczujesz, że stare sprawy już cię nudzą. Przyda się wakacyjny wyjazd, więcej tańców i dobrej zabawy. Jeśli partner ci tego nie zapewni, czeka go trudniejsza rozmowa. Nie rób jednak afery, bo możesz okazać się zbyt surowy dla kogoś, kto chce dobrze, ale zwyczajnie za tobą nie nadąża.

RODZINA I PRZYJACIELE
Każdy w domu będzie czegoś od ciebie chciał, ale mało kto będzie chętny do rzeczywistej pomocy. Nie bierz na siebie więcej obowiązków, niż możesz udźwignąć, bo od 11.06 Mars w koniunkcji sprawi, że zabraknie ci na coś czasu. W rodzinie też w czerwcu może być trochę zamieszania. Ktoś wpadnie na niedorzeczny pomysł, ale nie sprowadzaj go od razu do parteru. Niech sam się przekona, że na sukces trzeba zapracować.
Mimo tego Słońce w sekstylu sprawi, że będziesz się całkiem dobrze czuć z bliskimi. Przyjaciele też przypomną sobie o waszych wspólnych planach. Spodziewaj się gości lub zaproszenia w sympatyczne miejsce. Musisz odpocząć. Jednak od 11.06 niektóre Lwy postanowią jednak schować w domu, zamówić pizzę i wyłączyć telefon. Należy się wam więcej spokoju.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy można na ciebie liczyć, zwłaszcza jeśli chodzi o doradzanie. Ktoś będzie marudzić, ale ty zaczniesz go motywować i wszystko skończy się dobrze. Jednak zastanów się, jaki masz zakres obowiązków. Poskładaj wszystkie fakty w całość, bo może pracujesz za dwoje, a pensję masz jedną. Zajmij się więc zarabianiem pieniędzy, a nie tylko pomaganiem wszystkim dookoła. Merkury w sekstylu podrzuci ci teraz nowe, zyskowne pomysły. Sporo też zaoszczędzisz jeśli poszukasz korzystnych okazji lub zaczniesz negocjować ceny. Sprytny Bliźniak podpowie Ci, na co zaracać uwagę i gdzie jest najtaniej. Od 11.06 uważaj jednak na różne intrygi i służbowe spory. Mars znajdzie się w twoim znaku i lepiej unikać ryzykownych sytuacji. Jeśli ktoś cię irytuje lub prowokuje, to zastanów się, po co to robi. Dzięki swojej przezorności możesz uniknąć przyszłych problemów.
 
ZDROWIE
W maju będziesz w doskonałej kondycji. Jednak od 11.06 Mars w koniunkcji może chwilowo pogorszyć twoją odporność, zwłaszcza jeśli jesteś Lwem z I dekady. Dbaj o siebie, ale unikaj polecania innym swoich pomysłów na dietę zdrowie. Po co ci dyskusje na temat twojego stylu życia? Musisz się sam porządnie wyspać, zjeść coś pożywnego, a od razu zrobi się lepiej! Mars w koniunkcji doda ci w końcu sił, ale radzi być ostrożnym podczas wyjazdów i uprawiania sportu.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Masz szansę spotkać się z ważnymi osobami, będziesz miał wiele dobrych pomysłów na rozwiązanie problemów. Optymizmu i sił nie powinno ci teraz zabraknąć. Działaj, bo łatwo uporasz się z zaległościami i zasłużysz na wspaniały wakacyjny wyjazd.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy! Saturn w kwadraturze radzi, żebyś nie tracił czasu na dyskusje, tylko częściej się uśmiechał. W końcu ludzie i tak zrobią to, o co ich prosisz.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele, bo w przyszłości możesz mieć 
 


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer