Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej zabawy

W tym miesiącu szczęście ci sprzyja. Korzystne aspekty planet pomogą ci w rozpoczynaniu nowych spraw. Czeka cię propozycja szkolenia, podróży lub udziału w ciekawym projekcie.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się udany miesiąc. Będziesz jednak tak zaaferowany różnymi innymi sprawami, że możesz nie zauważyć ważnych spraw, które dotyczą bliskiej ci osoby. Jeśli w ostatnich miesiącach zbyt wiele czasu poświęcałeś porządkom i gotowaniu, to teraz zapragniesz od wszystkiego uciec i wreszcie choć trochę odpocząć. Zapragniesz nadrobić towarzyskie zaległości, pociągać cię będą przygody i krótkie wyjazdy.
Samotne Lwy będą myśleć o miłosnych przygodach podczas towarzyskich spotkań. Uważaj jednak, co i komu mówisz. Twoja pamięć do miłosnych obietnic będzie trochę zawodna, co może być powodem zabawnych nieporozumień. Lwy w stałych związkach będą domagać się hołdów i uwagi, ale dopiero po 6.10 pomogą partnerowi w jego kłopotach i troskach.

RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu zdobędziesz każdą potrzebną ci informację i wykorzystasz ją tak, aby sobie pomóc. Sprawy, które we wrześniu bardzo się opóźniały, wreszcie ruszą do przodu. Zadbają o to korzystne sekstyle Słońca, Marsa i Merkurego, których wpływ doda ci sił i odwagi. Uważaj jednak, aby sąsiedzkie spiski nie obróciły się przeciwko tobie. Będziesz w buntowniczym nastroju, a nawet zaczniesz dyskusję z kimś, kto uważa siebie za wielki autorytet. Pamiętaj, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Pewna ważna osoba może nie być ci przychylna, a ty tego w porę nie zauważysz. Kwadratura Saturna sprawi, że niedociągnięcia i błędy mogą mieć poważniejsze konsekwencje. Postaraj się, aby nikt nie miał ci nic do zarzucenia. Od 7.10 sprzyja ci szczęście w sprawach towarzyskich. Uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji lub zakończyć niepotrzebny konflikt. Być może ktoś, kogo znasz z dawnych lat, pomoże ci w ważnej sprawie. Nie zmarnuj okazji do odnowienia niektórych starych znajomości. Pamiętaj też o swoich krewnych i obietnicach, jakie złożyłeś bliskim osobom, bo trzeba będzie zająć się wreszcie różnymi wspólnymi sprawami. Wysłuchaj ich problemów i pociesz w potrzebie. Może i ty za jakiś czas potrzebować będziesz ich wsparcia? Nie obiecuj jednak zbyt dużo, bo nie możesz brać wszystkiego na swoje barki.

PRACA I PIENIĄDZE

Sekstyl Słońca sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Najważniejsze sprawy dziać się będą w pierwszej połowie października. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Możesz wytropić nieprawidłowość czy nawet zawodową aferę. Pamiętaj tylko, aby szef jako pierwszy poznał twoje rewelacje. Zwyczajne plotki i intrygi mogą rozpętać burzę, której ty sam możesz paść ofiarą. Od 7.10 Wenus utworzy do twojego znaku trygon, a ty staniesz się trochę spokojniejszy. Choć nie zapowiada się zbyt wiele nużących zadań i obowiązków, to uznasz, że szkoda ci czasu na lenistwo. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć. Zadbaj o swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na kursy doszkalające lub lektoraty z języków obcych. Nigdy nie wiadomo, jakie umiejętności przydadzą ci się, aby rozwinąć karierę lub zaimponować szefowi czy współpracownikom. Jeśli zapragniesz w najbliższym czasie zmienić stanowisko, a nawet pracę, to każde nowe umiejętności mogą podnieść twoją zawodową wartość. Poszukujący lepszej pracy mają szansę na ciekawe propozycje z firm, które zajmują się szkoleniami lub handlem. Unikajcie tylko współpracy z osobami, które leniuchują i lubią zrzucać swoje obowiązki na innych, bo wiele nie skorzystacie, a tylko stracicie czas i zapał.

ZDROWIE
W tym miesiącu możesz trochę narzekać z powodu przemęczenia i pierwszych jesiennych chłodów. Dbaj o zdrowie, bo będziesz podatny na przeziębienia. Kwadratura Saturna przestrzega przed przecenianiem sił. W sporcie i za kierownicą samochodu uważaj, bo rywalizacja może nie skończyć się dobrze. Przez cały miesiąc zażywaj witaminy i preparaty wzmacniające. W razie poważniejszych dolegliwości wybierz się do lekarza. Domowe metody i rady sąsiadek mogą wcale nie wyjść ci na zdrowie, więc szukaj fachowej wiedzy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce w sekstylu prawi, że będziesz miał większą niż zwykle ochotę na hobby, zabawę, sztukę. Jednak Saturn w kwadraturze też o Tobie pamięta. Najpierw skup się na codziennych obowiązkach, bo inaczej zaległości wprawią cię w nerwowy nastrój.

URODZENI 1.08 – 10.08
Ty będziesz miał wspaniały nastrój, ale ludzie mogą cię trochę denerwować, szczególnie jeśli zaczną narzekać. Uran w kwadraturze radzi, żebyś robił swoje i nie wdawał się w żadne dyskusje z upartymi osobami.

URODZENI 11.08 – 22.08
Jowisz w opozycji zachęca do działania. Wyznacz sobie ambitne cele, unikaj ryzykownych decyzji. Po nowiu 6.10 możesz być trochę bardziej zajęty, bo pojawią się jeszcze lepsze okazje.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer