Horoskop dla Panny na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2021 do 20.6.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo satysfakcji

Pracy będzie trochę więcej, ale kłopoty powinny Cię ominąć. Od 2.06 szykuj się na imprezę! Wenus znajdzie się w sekstylu, a to zapowiada dobry czas na miłość i sztukę. Daj się ponieść natchnieniu, zapomnij o kompleksach. Jeśli szukasz prawdziwych emocji i rozrywki, to teraz je znjadziesz.

MIŁOŚĆ
Koniec z niedopowiedzeniami! Będziesz otwarcie i szczerze mówić o uczuciach. Partner dzięki temu wreszcie trochę pomoże w różnych sprawach. Tylko nie wypominaj mu starych grzeszków. Po co ci kolejna dyskusja? Lepiej żartować i się kochać, niż przypominać sobie, co kto komu powiedział kilka tygodni temu. Od 2.06 Wenus w sekstylu bardzo sprzyja spędzaniu czasu we dwoje, tylko uważajcie na krewnych. Zrobi się u was tak miło, że zaraz ktoś postanowi się wprosić. To może być miłe, ale utrudno ci realizację romantycznych planów. Uważaj zwłaszcza na Raki i Ryby, które mistrzowsko rozgrywają rodzinne sytuacje.
Samotne Panny postanowią z nikim się teraz nie wiązać. Bardziej interesować cię będzie przyjaźń, tańce i dobra zabawa, niż chodzenie z kimś za rączkę po parku. Uciekaj od nudziarzy i samotników, zwłaszcza spod Raka lub Koziorożca. Za to od 11.06 energiczny Lew może sprawić, że jednak zmienisz zdanie w kwestii związków.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Różne zaległe sprawy nie będą mogły dłużej czekać. Na szczęście Jowisz w opozycji we wszystkim ci pomaga, a Merkury w kwadraturze w końcu ześle Ci natchnienie. Pisz teraz ważne pisma, szukaj korzystnych interpretacji przepisów, a także zasięgaj porady u różnych ważnych osób. Możesz naprawić dawny błąd lub dostrzec możliwość powrotu do starej, zapomianej sprawy. W domu też osobiście przypilnujesz różnych fachowców i nikt cię teraz tak łatwo nie oszuka. Od 2.06 zrobi się spokojniej. Wenus w sekstylu pomoże wreszcie trochę odpocząć. Rodzina zajmie się swoimi sprawami i nikt nie będzie ci zawracał głowy, kiedy zajmiesz się swoim hobby lub pójdziesz z przyjaciółmi na spacer.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy będzie ci się dobrze wiodło. Zrobi się trochę spokojniej, bo ktoś nerwowy znajdzie sobie inne zajęcia, niż wtrącanie się w twoje sprawy. Słońce w klwadraturze pomoże ci umocnić autorytet, a Jowisz w opozycji sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Jednak uważaj w sklepach, bo łatwo namówi Cię na większe wydatki. Wenus sprawi, że od 2.06 można będzie liczyć na twoją hojność, bo nie będziesz myślał tylko o sobie. Może nie uda ci się dużo zaoszczędzić, ale za to będzie wesoło. W końcu raz się żyje!
 
ZDROWIE
Zamiast we wszystkim sobie folgować, zaczniesz regularnie dbać o siebie. Uda ci się teraz zmienić przyzwyczajenia, które od dawna nie wychodzą ci na zdrowie. Dieta przyniesie efekty, podobnie jak spacery czy ćwiczenia. W dodatku dasz przykład innym, jak wygodnie  żyć i mądrze postępować. Warto się postarać, bo od 2.06 Wenus w sekstylu sprawi, że będziesz błyszczeć i emanować pozytywną energią. Nie bój się też analiz lekarskich czy wizyty u dentysty, bo wszystko powinno się dobrze skończyć.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Jowisz w opozycji szykuje ciekawy miesiąc. Wreszcie wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor, a w miłości czekają cię same miłe chwile. Ciesz się życiem, zamiast szukać okazji do narzekania.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Będziesz towarzyski i wesoły. Zawarte w tym miesiącu znajomości okażą się ciekawe, a może wynikną z nich korzyści zawodowe. Bądź dobrej myśli. Uran w trygonie we wszystkim pomaga i pozbędziesz się ukrytych blokad.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Będziesz optymistyczny i skłonny do żartów. Miesiąc będzie udany, ale nie bagatelizuj tego, o co proszą starsze osoby. Ktoś będzie szczęśliwy, jeśli mu odrobinkę pomożesz. 
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer