Horoskop dla Panny na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Powoli, ale do przodu

Czeka cię pracowity, ale spokojny miesiąc. Bądź uparty i nie zmieniaj swoich planów. Sprzyja ci większe niż zwykle powodzenie w sprawach finansowych.

MIŁOŚĆ
Poszukiwać będziesz raczej wsparcia i bezpieczeństwa, niż nowych przygód i szalonych romansów. Staniesz się bardziej opiekuńczy i sentymentalny. A może zaczniesz tworzyć sztukę lub robić wszystkim piękne zdjęcia?
Samotne Panny mogą stać się nieufne wobec nowych znajomości i propozycji. Wspomnienia wpłyną na wszystkie twoje miłosne decyzje. Być może odezwie się do ciebie ktoś, na kogo widok dawniej żywiej biło ci serce. O swoich miłosnych sekretach mówić będziesz bardzo niechętnie. Po 6.10 poczujesz obawę przed plotkami i zazdrosnymi osobami. Nie przebywaj w towarzystwie osób, których nie lubisz i nie powierzaj nikomu swoich miłosnych tajemnic.
Panny w stałych związkach zapragną jeszcze raz usłyszeć miłosne wyznania. Zapragniecie być potrzebni, kochani, a nawet podziwiani przez rodzinę i dalszych krewnych. Jest to dobry miesiąc, aby myśleć o większych inwestycjach i rodzinnych wydatkach.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz teraz niechętny zmianom i nowym pomysłom. Poczujesz się trochę zmęczony ciągłą bieganiną i coraz to nowymi znajomymi. Nadmiar wrażeń i atrakcji zacznie cię irytować. Na spotkania z przyjaciółmi nagle zabraknie ci ochoty. Chętnie zaszyjesz się w domu, najlepiej z książką na kanapie. Daj sobie trochę czasu na odpoczynek i relaks, zajmij się wreszcie swoimi sprawami.
W październiku zapragniesz cieszyć się bliskością swojej rodziny. Zadzwonisz do krewnych, których od dawna nie widziałeś i umówisz się na zaległe rodzinne wizyty. Nie rozmawiaj tylko z krewnymi o pieniądzach, bo niepotrzebnie się zdenerwujesz.
Wobec obcych osób zachowasz większy niż zwykle dystans i nie będziesz aż tak wyrozumiały. Hałasujący sąsiedzi i nieuprzejmi urzędnicy w administracji powinni mieć się na baczności. W obronie swoich spraw zdolny będziesz posunąć się bardzo daleko.

PRACA I PIENIĄDZE

Chętnie odsuniesz od siebie ryzykowne i wymagające zmian projekty. Zapragniesz odpocząć od nerwowego szefa, ostrej rywalizacji i stresów. Trudno będzie ci skoncentrować się na nudnych i wymagających precyzji zajęciach. Choć dobrych pomysłów ci nie zabraknie, to pokusa przełożenia ważnych spraw na później okaże się niezwykle silna. Na wszelki wypadek trzymaj się z dala od zbyt ambitnych współpracowników. Twoim sprzymierzeńcem będzie w tym miesiącu intuicja, która pomoże ci podjąć właściwe decyzje i uniknąć niebezpieczeństw. Po 6.10, mimo niechęci do obowiązków, możesz wpaść na bardzo dochodowy pomysł, który podreperuje twój budżet przez najbliższe miesiące. Postaraj się też wykorzystać październik na niezbędne porządki i ustalenia. Być może wyjdzie na jaw, że pewne zawodowe sprawy nie zostały jeszcze do końca wyjaśnione. W drugiej połowie października będziesz miał szansę wyplatać się z układów i zależności, które nie są ci do niczego potrzebne. Znajdzie się wtedy okazja do porzucenia niechcianych spraw, rozwiązania niekorzystnych umów, a nawet rozwiązania niektórych znajomości. Poszukujący lepszej pracy mogą narzekać, ale nie zbyt szybko powinni dawać za wygraną. Sprzyja ci w tym miesiącu szczęście w firmach, które związane są z bankami, handlem nieruchomościami i gastronomią. Panny, które się uczą lub studiują będą spokojnie zmagać się wyzwaniami i obowiązkami. Warto w tym miesiącu zapisać się na dodatkowe kursy języków obcych.

ZDROWIE
Sekstyl Wenus sprzyja regeneracji sił, ale trudno będzie ci teraz pokonać lenistwo. Widok jesiennego nieba nie przekona cię do spacerów czy uprawiania sportu. Nie wymagaj więc od siebie zbyt wiele i po prostu odpocznij, bo wtedy będziesz w lepszym humorze.
Dbaj jednak o swój żołądek. Miesiąc nie sprzyja ostrym dietom czy zmianom starych przyzwyczajeń. Półsekstyl Słońca przestrzega przed uczuleniami na różne kulinarne przyprawy i egzotyczne potrawy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce doda Ci sił, ale też zachęci do szybkiego pozbywania się problemów. Możesz uporać się z zaległościami, zrobić porządki i zakupy na zapas. Ale warto też zadbać o duchowe potrzeby.

URODZENI 1.09 – 10.09
Możesz być roztargniony i poddenerwowany, więc dbaj o swój spokój psychiczny. Nie daj się wplątać w dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Uran w trygonie radzi częściej odpoczywać, a Wenus w sekstylu pomoże wygodniej urządzić mieszkanie.

URODZENI 11.09 – 22.09
Rozmowy w kimś miłym będą poprawiać ci humor. Zadbaj też o zdrowie, pomyśl o witaminach i wzmacniających kuracjach. Neptun w opozycji radzi jedbnak dbać o wygodę i unikać przesady podczas ćwiczeń.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer