Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 22.8.2021 do 21.9.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zabawa i przyjaciele

Przed tobą udany miesiąc. Będziesz wyjątkowo towarzyski i bardzo wesoły. Mimo końca wakacji, Słońce bardzo sprzyja wyjazdom i różnym towarzyskim atrakcjom. Na siedzenie w domu przyjdzie czas późną jesienią i zimą, a teraz wykorzystaj wszystkie zaproszenia, jakie uda ci się zdobyć.

MIŁOŚĆ
Będziesz w dobrym nastroju, ale wobec nowych znajomości czy flirtów możesz teraz stać się bardzo nieufny. Zajmiesz się raczej życiem domowym i rodzinnym, a miłosne podboje pozostawisz innym znakom zodiaku. Nie znaczy to, że nic się teraz nie będzie działo. Mimo powodzenia i dobrego nastroju nie będziesz miał ochoty na randki i dyskusje o miłości. Większą wartość stanowić będzie dla ciebie przyjaźń i odpoczynek, a nie dozgonne deklaracje. Dopiero od 9.09 trygon Wenus zachęci cię do miłosnych przygód. Samotne Ryby najlepszy czas na szukanie nowych znajomości mają od 15.09. Wenus będzie wtedy w trygonie do waszego znaku zodiaku, co sprzyja flirtom i ciekawym znajomościom. Jeśli macie kuzynów lub rodzeństwo w podobnym do waszego wieku, ktoś interesujący może pojawić się wśród ich znajomych.
Ryby w związkach będą wyrozumiałe i serdeczne, ale też zaczną trochę więcej wymagać od bliskiej osoby. Wrzesień sprzyja remontom i ważnym domowym inwestycjom, a to nie zawsze udaje się połączyć z romantyczną atmosferą. Od 10.09 Wenus sprzyja zgodzie i miłości.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc będzie spokojny, o ile nie będziesz czepiać się drobiazgów. Nawet jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to machnij ręką na pomysły, które może nie są zbyt mądre, ale jednak za bardzo Ci nie przeszkadzają. Warto iść na kompromis, a także dbać o dobrą atmosferę. 
W domu też najpierw będziesz krytyczny, a potem staniesz się przedsiębiorczy. Ochoczo zabierzesz się za remont lub przemeblowanie. Mnóstwo rzeczy postanowisz zrobić sam, bo nie będziesz miał zaufania, że ktoś może zrobić to dobrze. Włącz jednak w prace dzieci i małżonka, nawet jeśli wszystko miałoby trwać nieco dłużej. Inaczej będą narzekać, że na nic nie mieli wpływu. Od 15.09 zrobi się spokojniej.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Otrzymasz więcej ciekawych propozycji zawodowych, lepiej będzie ci się dogadać z innymi ludźmi. To dobry czas dla spółek, zawierania zgody i przekonywania innych ludzi aby podjęli właśnie takie decyzje, na jakich ci najbardziej zależy. Twoja kariera wreszcie ruszy do przodu. Od 30.08 Merkury w trygonie sprzyja zdobywaniu uznania, wygrywaniu w konkursach i pokazywaniu wszystkim, kto tu naprawdę rządzi. Będziesz teraz energiczny i uda ci się skoncentrować na tym, co trzeba szybko zrobić. Warto wyjaśniać stare sprawy i nadrabiać zaległości. Od 15.09 także Mars będzie sprzyjać szybkim postępom w karierze. Jeśli liczysz na awans, to teraz możesz na niego zapracować. A potem nadejdą spokojniejsze dni, które będą sprzyjać po prostu zarabianiu pieniędzy. Szukający lepszej pracy energicznie zabiorą się za poszukiwania i będą z większym optymizmem oceniać sytuację na rynku. Na sukcesy i największe zainteresowanie pracodawców możecie liczyć od 30.08.
 
ZDROWIE
Mars do 14.09 znajduje się w opozycji. Może ujawnić różne niedomagania, dlatego jeśli coś cię niepokoi, to odwiedź lekarza i szybko zrób porządek z organizmem. Możesz być też bardziej narażony na różne drobne kontuzje, ale Słońce będzie dodawać ci sił witalnych. Warto teraz ćwiczyć, przebywać na powietrzu i ogólnie wzmacniać kondycję. Od 15.09 zrobi się spokojniej. Poczujesz, że wreszcie jest mniej napięć i łatwiej ci będzie zachować spokój oraz równowagę.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce w opozycji sprawi, że będziesz bardzo uczuciowy. Możliwe są dobre wiadomości od przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Samotne Ryby będą miały powodzenie w miłości, dobry czas na nowe znajomości.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Uran w sekstylu radzi ci, żebyś szukał nowych okazji. Nie odrzucaj zaproszeń na ważne spotkania. Uważaj na plotki, bo niesprawdzona wiadomość może spowodować zamieszanie.
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Mars w opozycji pomoże działać, ale nic na siłę. Bądź bardziej opanowany i wyrozumiały dla innych ludzi. Nie pakuj się w kłopoty, bo będą się długo ciągnąć. 
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer