Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Dobre wiadomości, wizyty i ciekawe wydarzenia towarzyskie będą dziś twoją domeną. Dzień sprzyja też zakupom, wyjazdom i wyjaśnianiu sąsiedzkich nieporozumień. Nie myśl tylko o zawodowych problemach, bo się niepotrzebnie zdenerwujesz.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Jowisz da ci szczęście i pomoc

Czas nauczyć się reklamy! Jeśli chcesz odnieść sukces, to podkreślaj swoje zalety i nie wspominaj o wadach. Słońce w sekstylu przynosi ci doskonałe pomysły, a od 14.05 Jowisz znajdzie się w koniunkcji do twojego znaku i zapewni ci powodzenie. Zdobędziesz uznanie, a inni o wiele chętniej będą Ci pomagać.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer