Horoskop roczny na 2021 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Zatrzymaj się na chwilę i skup na tym, co najważniejsze. Możesz teraz odpuścić wojny podjazdowe i małe bitwy, bo przed tobą poważne starcie i walka o najwyższą stawkę. Skoncentruj się i daj z siebie wszystko, a Saturn i Uran nagrodzą cię nowymi możliwościami i sukcesem, na który jak nikt inny umiesz zapracować.

Aura roku

W tym roku zbieraj siły i rozwijaj swoje strategiczne plany, a w kolejnych latach osiągniesz wielki sukces. Opozycja Saturna zmieni twoje podejście do ludzi, umów, związków i współpracy. Idzie nowe czy chcesz tego czy nie. Zmiana okoliczności pomoże ci zdobyć nowe obszary działania: nową pracę, partnera, miejsce zamieszkania, czy nawet szybko zmienić życiową filozofię. Dzięki opozycji Jowisza to ludzie i ich decyzje będą motorem tych zmian. Podążaj więc za tymi, do których masz zaufanie i których darzysz szacunkiem. Nie walcz z wiatrakami, nastaw się na małe cele, które doprowadzą się na podium. Kwadratura Urana przyniesie dużo nowych wydarzeń, które dzięki wsparciu innych planet będą oznaczać nowe, lepsze perspektywy i okazję do wykazania się talentami i możliwościami, jakie w tobie drzemią. Unikaj ryzyka 11.06-29.07, najlepsze dni 1-25.02, 27.06-11.08.

Relacje i rodzina

Wyznacz sobie granice i nie przekraczaj ich. W tym roku nawet niewinny flirt może zagrozić twojej reputacji, jeśli jesteś w stałym związku. Pilnuj się i zażegnuj wszelkie konflikty, nawet jeśli partner będzie wywierał na ciebie presję. Stwórz jednak przestrzeń dla siebie w związku, zajmij się swoim hobby, poświęć czas swoim przyjaciołom. Nie myl namiętności z zaborczością. Naucz się mówić "nie". Jeśli jesteś samotny, zmień swoją taktykę działania.

Praca i pieniądze

Bądź konsekwentny i nie rozpraszaj się na drobne sprawy. Skup się na najbardziej ambitnych zadaniach i dąż do celu mimo przestojów i chwilowych porażek. Nie zaczynaj nowych spraw, nie zakładaj firmy ani nie rób niczego, co wiąże się z dużym ryzykiem finansowym, jeśli nie masz stuprocentowej pewności, że osiągniesz sukces. Czas podliczyć zyski i straty. Tnij koszty, jeśli za dużo w ostatnich latach wydawałeś. W pracy możesz nie zyskać przywilejów i korzyści, na jakie liczyłeś. Zadowól się tym, co masz, a twoje życie zawodowe utrzyma się na dotychczasowym poziomie. Nie zmieniaj branży i trzymaj tej pracy, którą już masz. Czas na rozwój i nowe pomysły nastanie w za dwa lata.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer