Horoskop roczny na 2021 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wszystko okaże się łatwiejsze, niż myślisz. Nowe znajomości i stare przyjaźnie będą silnym punktem nadchodzącego roku. Planety popchną do przodu wiele spraw, które utknęły w martwym punkcie i dzięki twojej pracowitości nawet małą rzecz uda się przekuć w wielki sukces, szczególnie latem.

Aura roku

U wszystkich wstrząsy i rewolucje, a u ciebie kolejny etap planu, którym kierujesz się od lat. Twoje możliwości się powiększą, staniesz się niezbędny dla innych, a twoje doświadczenie i zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania informacji sprawi, że będziesz niezastąpiony. Opozycja Jowisza od maja do lipca dużo spraw przyspieszy. Ucz się, nie zostawaj w tyle, bo starczy ci energii i zapału na realizację ambitnych planów. Opozycja Neptuna zachęca do utrzymywania życiowej równowagi między pracą i życiem prywatnym, wysiłkiem i odpoczynkiem, codziennością i życiem duchowym. Znajdź sobie wyższy cel i realizuj go, bo teraz planety bardzo ci sprzyjają. Unikaj jednak osób niekonkretnych i oceniających negatywnie twoje życie. Ci, którzy zawracają się z obranej drogi i krytykują, chcą ugrać coś dla siebie i nie myślą o tobie. Uważaj, aby przez przesadny krytycyzm nie przegapić ważnych życiowych szans. Unikaj ryzyka 29.07-15.09, najlepsze dni 25.02-21.03, 13.05-30.08.

Relacje i rodzina

Nabierzesz wiary w siebie, pokonasz kompleksy i zdobędziesz popularność w towarzystwie. Trudno jednak będzie upolować cię na dłużej. Samotne Panny poszukają raczej okazji do zabawy, a nie wielkiej i poważnej miłości. Składać będziesz obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmieniać będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz niejedno serce! Panny, które już są z kimś związane będą cieszyć się życiem. To dobry rok, aby podejmować ważne wspólne decyzje, stawać na ślubnym kobiercu, planować narodziny dziecka.

Praca i pieniądze

Nadchodzący rok będzie dla ciebie szczęśliwy i spokojny. Praca wymagać będzie od ciebie koncentracji i opanowania. Pewne zaległe sprawy zapragniesz wreszcie uporządkować, a może nawet zakończyć. Nawet jeśli latem trudno ci będzie uwierzyć w swoje szczęście, to nie poddawaj się i bądź konsekwentny. Od maja do lipca poczujesz się silniejszy i gotowy na pozytywne zmiany, które przyniosą ci zyski i sukcesy w kolejnym roku.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer