Horoskop roczny na 2021 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Powoli nadchodzi twój czas, przygotuj się więc na szansę, którą ześle ci los. Latem poczujesz przedsmak nadchodzących pozytywnych zmian, które utrwalą się w 2022 roku. Słuchaj swojej intuicji i nie rób niczego wbrew sobie, a osiągniesz stabilizację i sukces wbrew opiniom otoczenia i statystycznym wyliczeniom.

Aura roku

Uruchom swoją intuicję i, szczególnie od maja do lipca oraz w grudniu, czekaj na nowe okazje. Jowisz da ci możliwości, jakie dotychczas nie były w twoim zasięgu. Uporządkuj na spokojnie zawodowe sprawy, naucz się czegoś nowego i ciesz się życiem. Umacniaj relacje, bo bez nich nie osiągniesz takich sukcesów, o jakich marzysz. Koniunkcja Neptuna może przynieść wycofanie, spowolnienie tempa życia, odkładanie wielu rzeczy na później. Jest to jednak dobry czas na sprawy uczuciowe, pogłębianie duchowej i religijnej praktyki, rozwijanie talentów artystycznych i patrzenie na życie z innej perspektywy. Unikaj ryzyka 29.07-15.09, najlepsze dni 25.02-21.03, 15.03-4.04, 13.05-28.07, 30-31.12.

Relacje i rodzina

Przed tobą rok miłosnych podbojów i sukcesów, na które zasługujesz. Samotne Ryby nie będą narzekać na brak kandydatów do flirtów i zabaw, a te w związku poczują się bardziej kochane i doceniane. Ukochana osoba okaże się twoją podporą, a przyjaciele pomogą ci uporać się z różnymi życiowymi kłopotami. Korzystaj z tego, co przyniesie ci los i nie martw się na zapas.

Praca i pieniądze

Już zimą poczujesz, że świat stoi przed tobą otworem. Sprawy, które w zeszłym roku się opóźniały i sprawiały ci trudność, ostro ruszą do przodu. Los najbardziej sprzyja ci w pierwszej połowie roku. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie czekaj, aż szef wskaże ci zadania do wykonania i postaraj się być bardziej samodzielny. Nowe projekty, ambitne plany teraz mają szansę się udać. Twoje nowe pomysły także będą się podobać. W ślad za nimi przyjdzie podwyżka, a może nawet awans. Najlepsze miesiące to maj, czerwiec, lipiec i grudzień.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer