Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Po pracy czy szkole wybierzesz się z chęcią na plotki. W sprawach, które dotyczą miłości, bądź dyskretny. Ktoś może poczuć się urażony zbyt otwartym pytaniem lub spróbuje wplątać cię w cudzy konflikt.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Wakacyjne atrakcje

Czeka cię udany, ale pracowity miesiąc. Staniesz się zdyscyplinowany i pewny siebie. Mimo wakacji będziesz miał teraz siłę i ochotę, aby pozałatwiać różne zawodowe i urzędowe Planety bardzo ci sprzyjają, a od 28.07 Jowisz znajdzie się w korzystnym sekstylu do twojego znaku. Okaże się, że różne trudne sprawy wreszcie wyjaśniają się na twoją korzyść. Będziesz w dobrym humorze, odpuścisz konflikty i darujesz stare nieporozumienia. Szczególnie dobrze będzie si się wiodło w sprawach, które dotyczą podróży, a także zdobywania różnych potrzebnych umiejętności i wiadomości. sprawy, które ciągną się dłużej, niż powinny. Myśl o pieniądzach, inwestycjach i własnych korzyściach, bo najlepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer