Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę, 22 września 2021. Słońce wkroczyło w znak Wagi.  Rozpocznie się czas jesieni i układania planów na resztę roku. Znak Wagi w zodiaku symbolizuje relacje z innymi ludźmi, zawieranie związków i umów. Pobyt Słońca w tym znaku sprzyja negocjacjom, większym imprezom, pokojowemu rozwiązywaniu różnych konfliktów.

To dobry czas dla osób, które zajmują się pracą intelektualną, sztuką lub handlem. Gorszy dla osób, które pragną rzeczowych odpowiedzi, bo Merkury (planeta komunikacji) od 29.09 do 19.10 znajdzie się w ruchu wstecznym. Z tego powidu nasze umowy mogą podlegać przeróżnym zmianom i negocjacjom, zanim coś konkretnego z nich wyniknie. Jeśli ktoś planuje duże zakupy elektroniki lub agd, warto złożyć zamówienia przed 29.09. Mimo tego miesiąc będzie udany, bo gdy Słońce znajduje się w znaku Wagi, ludzie dążą jednak do kompromisu, a nie otwartych konfliktów. Od 7.10 jeszcze lepszy czas na spotkania, zabawę, miłość czy premiery różnych ciekawych wydarzeń.

Energia Znaku Wagi przynależy do żywiołu powietrza, a więc jest zmienna, ciekawska i szybka. Oznacza to, że nowe pomysły i plany będą się podobać, a kto umie szybko przystosować się do innych ludzi i nowych okoliczności, ten najwięcej w tym miesiącu zyska.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer