Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Strzelcu od 21.11.2020 do 20.12.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w sobotę, 21 listopada. Słońce wkroczyło w znak Strzelca. Rozpocznie się czas sprzyjający nauce i układaniu ambitnych planów na przyszłość. Grudniowa, przedświąteczna krzątanina będzie czasem nerwowym, ale też bardzo twórczym.

 
Pobyt Słońca w Strzelcu w tym roku sprzyja ważnym dyskusjom, dociekaniom i kojarzeniu odległych nieraz faktów. Będziemy ciekawscy i energiczni, a przeszkody będą nas motywować, zamiast zniechęcać. Będziemy chętniej dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi. Strzelec jest znakiem optymizmu, energii, ale też szybkich i rewolucyjnych decyzji. Z tego powodu w listopadzie i grudniu staniemy się odważniejsi i bardziej skłonni do podejmowania ryzyka.
Energia znaku Strzelca przynależy do żywiołu ognia, a więc jest związana z działaniem i poszukiwaniem nowych możliwości. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się naszymi zachciankami i w stosunku do innych ludzi nie będziemy tak cierpliwi i opanowani, jak w poprzednim miesiącu

Znak Strzelca w zodiaku symbolizuje odkrywanie nowych możliwości, przestawia nadzieję i entuzjazm, z jakim podchodzimy do naszych spraw. Strzelec jest znakiem nauki, nadziei, ale też odkrywania nowych horyzontów. Władająca nim planeta Jowisz sprzyja wykorzystywaniu życiowych szans i jest opiekunem osób, które działają dla dobra innych. Poczujemy jej mocne działanie od 19.12, kiedy wkroczy w znak Wodnika i pokaże nam nowe cele.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer