Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę, 23 sierpnia 2023. Słońce wkroczyło w znak Panny. Rozpocznie się czas sprzyjający nauce, porządkom, ale też ważnym przemyśleniom. Będziemy skoncentrowani na poważnych sprawach i tematach. Wielu osobom Słońce w znaku Panny da silny impuls do dalszej nauki i rozwoju osobistego, ale też do zajmowania się zdrowiem i elokogią. Poczujemy, że musimy mieć wpływ na ważne sprawy, bo Słońce w Pannie sprzyja organizowaniu i skutecznemu zarządzaniu. Zastanowimy się, jak żyć mądrzej i jak lepiej wykorzystywać zasoby i wolny czas.

Panna jest znakiem, która wyraża w zodiaku potrzebę organizacji, kategoryzowania i porządkowania. Jako znak zmienny sprawia, że będziemy skoncentrowani na realnych problemach, a do wszystkich spraw będziemy też podchodzić bardzo krytycznie. Energia znaku Panny przynależy do żywiołu ziemi, a więc jest związana z silną potrzebą posiadania, inwestowania i zarządzania. Oznacza to, że interesować nas będzie to, co prowadzi nas do osiągnięcia realnych sukcesów. Do przyziemnych spraw i nudnych obowiązków będziemy mieli o wiele więcej cierpliwości, bo teraz liczyć się będą konkretne i mierzalne efekty. Wykorzystajmy więc ten miesiąc najlepiej, jak potrafimy, bo teraz będziemy bardziej skoncentrowani i pracowici.
 
Merkury także przemierza znaku Panny, a to sprzyja odkryciom intelektualnym i zapisywaniu się na różne kursy czy szkolenia. Od 15.09 Merkury w ruchu prostym ułatwi dogadywanie się z ludźmi, przyspieszy zakupy. Planeta Mars do 26.08  przebywa w Pannie, skąd pomaga nam zabrać się za kondycję, dbanie o urodę i regenerację sił. Od 27.08 Mars wkroczy do Wagi, a to niestety aspekt nieporozumień między ludźmi. Wenus znajduje się w Lwie, a to aspekt sprzyjający miłości i zabawie. 
 

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer