Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2018 do 19.1.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w piątek, 21 grudnia. Słońce wkroczyło w znak Koziorożca. Rozpoczął się czas sprzyjający podsumowaniom minionego roku i układaniu bardzo poważnych życiowych planów. Znak Koziorożca w zodiaku symbolizuje prawo, porządek i rozwój ważnych przedsięwzięć. Włada nim planeta Saturn, uznawana za symbol czasu i norm, jakim wszyscy podlegamy.

Pobyt Słońca w tym znaku sprzyja wytrwałej pracy i sukcesom materialnym. Będziemy przestrzegać norm i reguł oraz postępować zgodnie w wyuczonymi zasadami. To czas, w którym najbardziej liczą się cierpliwość i praktyczne umiejętności. Koziorożec jest znakiem, który jest konserwatywny, ostrożny i przewidujacy. Z tego powodu w grudniu i styczniu będziemy unikać ryzykownych decyzji. Pobyt Słońca w Koziorożcu bardzo dobrze wróży osobom starszym, doswiadczonym i dobrze zorganizowanym. Nie jest to dobry czas dla nowości, eksperymentów i przekraczania społecznych norm.

Energia znaku Koziorożca przynależy do żywiołu ziemi, a więc jest związana z pracą i ustanawianiem reguł. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się zyskiem i tym, co może przydać się w praktyce. Emocje i uczucia zejdą w tym miesiącu na drugi plan.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer