Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w sobotę 18 lutego. Słońce wkroczyło w znak Ryb. Rozpoczął się czas sprzyjający zamykaniu starych spraw, porządkowania życiowych planów i nabierania sił przed nadchodzącą wiosną.

Znak Ryb w zodiaku symbolizuje przejście do nowych spraw i porzucenie starych przyzwyczajeń. Włada nim planeta Neptun, uznawana za symbol odrodzenia i poszukiwania nowych dróg wewnętrznego rozwoju.

Pobyt Słońca w znaku Ryb sprzyja ważnym przemyśleniom i decyzjom, które podejmowane są pod wpływem intuicji i wewnętrznych przeczuć. To czas pozornie spokojny, bo podjętych teraz decyzji nie da się łatwo cofnąć. Znak Ryb sprzyja porządkowaniu swojego życia, odkrywaniu nowego powołania i wycofywaniu się z niesprzyjających okoliczności. Jest to pora przygotowania do aktywnego działania, ale też ważnych przemyśleń i duchowych odkryć. Sprzyja osobom zdystansowanym do codziennych i materialnych kłopotów. Jest gorszym okresem dla podejmowania ważnych decyzji finansowych, ponieważ może być czasem sprzecznych informacji i wycofywania się z podjętych zobowiązań.

Energia znaku Ryb przynależy do żywiołu wody, a więc jest związana z życiem emocjonalnym. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się intuicją, wspomnieniami, ale też uprzedzeniami. Kierować będą nami przesłanki religijne i emocjonalne, a nie naukowe czy logiczne argumenty.

Droga Słońca przez znak Ryb przyniesie nam okazję do wielu poważnych i nie zawsze optymistycznych przemyśleń na temat nas samych i otaczającego nas świata. Czas płynąć będzie powoli, a przednówkowy nastrój nie będzie sprzyjać zbyt ambitnym przedsięwzięciom.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer