Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Baranie od 20.3.2024 do 18.4.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę 20 marca. Słońce wkroczyło w znak Barana. Rozpocznie się czas sprzyjający najpierw wielkanocnemu odpoczynkowi i regeneracji sił, a potem układaniu nowych planów na resztę roku 2024. Planety wielu osobom dadzą silny impuls do działania, ale też zachęcą każdego, aby był bardziej samodzielny i mniej zależny od okoliczności. Zastanowimy się, jak żyć zgodnie ze swoimi zasadami. To czas przebudzenia, a nawet buntu przeciwko starym zasadom i niewygodnym schematom. Możemy wykorzystać siłę Barana, żeby wprowadzić w codzienne życie zmiany i pozbyć się tego, co przestało być wygodne.

Baran jest znakiem nowego początku, wyraża też w zodiaku potrzebę rywalizacji i odkrywania tego, co nowe. Pomaga skupić się na tym, co aktualnie jest możliwe do osiągnięcia. To znak działania, a nie dyskutowania.
 
Energia znaku Barana przynależy do żywiołu ognia, a więc jest związana z silną potrzebą ruchu, działania, bycia bardziej aktywnym. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się zasadą, że nie ma co czekać, trzeba brać sprawy we własne ręce. Baran sprawi, że ludzie będą szybcy, a jeśli już podejmą decyzje, to będą je realizować bez oglądania się na innych.
 
Znak Barana w zodiaku symbolizuje początek, wzrost, nowe reguły gry. Pokazuje, czy mamy siłę, aby powalczyć o swoje marzenia. Baran jest znakiem ryzyka, ale jego wady to brak cierpliwości i wyrozumiałości dla innych. Z tego powodu miesiąc może przynieść zaognienie różnych konfliktów. Uważajmy zwłaszcza podczas pełni i zaćmienia Księżyca 25.04 oraz nowiu i zaćmieniu Słońca 8.04. Merkury znajdzie się w retrogradacji od 2.04 do 24.04, a więc lepiej zachować czujność w biznesie i podczas droższych zakupów. Władająca Baranem planeta Mars sprzyja pokonywaniu trudności i łapaniu okazji, póki są aktualne, ale od 23.03 nie sprzyja ryzyku. Cokolwiek się nie dzieje, trzeba myśleć o przyszłości i działać z rozwagą, żeby poprawić swoją sytuację.
 

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer