Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy 21 czerwca. Słońce wkroczyło w znak Raka. Rozpoczął się miesiąc sprzyjający wakacyjnemu odpoczynkowi, rodzinnym planom i wakacyjnemu lenistwu.

Znak Raka w zodiaku symbolizuje wodę: uczucia, emocje i pragnienie bezpieczeństwa. Włada nim Księżyc, uznawany za symbol zmienności, emocji i intuicji.
   
Pobyt Słońca w znaku Raka sprzyja życiowym przyjemnościom, ważnym decyzjom osobistym i odpoczynkowi przed następnymi życiowymi wyzwaniami. Energia znaku Raka przynależy do żywiołu wody, a więc jest związana z naszymi emocjami, marzeniami oraz obawami. Oznacza to, że w naszym postępowaniu będziemy chwiejni, niezdecydowani i skłonni do obrony tego, co już udało się nam zdobyć. Będziemy pragnąć bezpieczeństwa i świętego spokoju. Znak Raka nie sprzyja ryzykownym i szybkim zamierzeniom. Nastroje i uczucia będą miały większy wpływ na nasze decyzje, niż w innych miesiącach roku.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer