Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Skorpionie od 23.10.2018 do 21.11.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitamy we wtorek 23 października 2018. Słońce wkroczy w znak Skorpiona. Rozpocznie się czas podsumowań, rozliczeń i sprawdzania jakości związków, jakie łączą nas z innymi ludźmi.

Znak Skorpiona w zodiaku symbolizuje nieuniknione przemiany, ukryte wartości, bogactwo materialne. Kieruje naszą podświadomością, która skłania nas do podjęcia się spraw i związków, jakie nieuchronnie zmienią bieg naszego życia.
 Pobyt Słońca w tym znaku sprzyja ważnym odkryciom, pozbywaniu się złudzeń, odkrywaniu prawdziwych życiowych celów. To dobry czas dla osób, które pragną poznać swoje wnętrze lub po prostu odkryć motywacje, jakie kierują innymi ludźmi. Pobyt Słońca w znaku Skorpiona sprzyja rozmowom o pieniądzach, obowiązkach i powinnościach. Przynosi spory, ale też oczyszcza życie ze spraw i znajomości, które przestały być potrzebne. Jest to gorszy czas dla ludzi, którzy unikają rzeczowych odpowiedzi lub nauczeni są zrzucania odpowiedzialności na innych. Skorpion jest też znakiem, któremu przypisywana jest w zodiaku zazdrość, posesywność i ostrość sądów. Te cechy nasilą się podczas rozmów, negocjacji i układania planów. Konstruktywne wykorzystanie energii Skorpiona uda się tym ludziom, którzy nie kierują się tylko chęcią własnego zysku, ale potrafią myśleć perspektywicznie i dbają także o dobro słabszych od siebie.

Energia Znaku Skorpiona przynależy do żywiołu wody, a więc jest związane z emocjami, marzeniami, popędami. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się nastrojami i przeszłymi doświadczeniami. „Kto raz się sparzył, ten na zimne dmucha” – mawiają Skorpiony, które w tym astrologicznym miesiącu władają zodiakiem.


 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer