Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Wodniku od 19.1.2021 do 18.2.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w 19 stycznia 2021. Słońce wkroczyło w znak Wodnika. Rozpocznie się czas sprzyjający nauce, odkrywaniu niezwykłych zainteresowań, ale także wprowadzaniu w życie nowych pomysłów i rozwiązań. Nasze nastawienie do życia może być buntownicze, odważne, a w swoich działaniach będziemy nastawieni na przyszłość. Wielu osobom przestaną się podobać różne stare ustalenia i będą się zastanawiać, jak je zmienić. Znak Wodnika kocha nowości, nowoczesne wynalazki i rozwiązania. Wodnik jest znakiem wprowadzania zupełnie nowych porządków, wyraża też w zodiaku potrzebę dyskusji i szukania nowych rozwiązań. Nie obawia się ryzyka i chce zmieniać świat na lepszy.


Energia znaku Wodnika przynależy do żywiołu powietrza, a więc jest związana z silną potrzebą komunikacji, dyskusji i kwestionowania utartych poglądów. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się logiką, a nie uczuciami czy emocjami. Wodnik sprawi, że ludzie będą o wszystkim z zapałem dyskutować, a tradycyjne rozwiązania wcale nie wydadzą się im najlepsze ze wszystkich możliwości. Znak Wodnika w zodiaku symbolizuje postęp, czasami za wszelką cenę i bez oglądania się na innych. Pokazuje, jakie mamy nastawienie do przyszłości.  Wodnik jest znakiem intelektualnego podejścia do życia, poszukiwania wielkich teorii wszystkiego. Władają nim dwie planety: Saturn i Uran. Saturn sprzyja cierpliwości i upartemu trzymaniu się własnych poglądów. Uran za to pomaga kwestionować rzeczywistość i szukać zupełnie nowych, bardziej nowoczesnych rozwiązań.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer