Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy we wtorek, 22 września, kiedy Słońce wkroczyło w powietrzny znak Wagi. Słońce w znaku Wagi skieruje naszą uwagę na sprawy, które związane są z umowami, działalnością społeczną, ale też miłością i relacjami.

Początek jesieni sprzyja dbaniu o wygodę, urodę i jakość naszego życia. Kto pragnie wygodniej się urządzić, niech zabierze się do działania. To dobry miesiąc na większe zakupy, podpisywanie umów (ale tylko do 13.10, bo potem Merkury znajdzie się w retrogradacji aż do 2.11). Warto rozejrzeć się za znajomymi, bo ich kontakty czy pomoc mogą okazać się dla nas ważne. Słońce w znaku Wagi sprzyja bardziej zgodnej współpracy i budowaniu różnych koalicji.

Znak Wagi kojarzony jest z aktywnością społeczną, większymi imprezami, targami i zdobywaniem kontaktów. Ma być miło, ale też kreatywnie, bo Waga należy do jakości kardynalnej. Pomysły, na jakie teraz wpadniemy, będziemy rozwijać przez kolejne miesiące, więc warto rozglądać się za nowymi okazjami.

Ważne dni w miesiącu:
- do 26.09 Merkury w znaku Wagi sprzyja zdobywaniu ciekawych wiadomości. Od 27.09 znajdzie się w tajemniczym Skorpionie i będzie nam trudniej wydobyć z innych ich sekrety.
- 1.10 pełnia Księżyca w znaku Barana zapowiada niespokojny dzień, lepiej unikajmy ryzyka.
- 2.10 Wenus wkracza do Panny, pomoże w jesiennych porządkach, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Idealny czas, żeby przejrzeć zawartość szafy!
- Od 14.10 do 2.11 Merkury w retrogradacji nie sprzyja podpisywaniu ważnych umów, drogim zakupom (zwłaszcza elektroniki). Ten czas lepiej przeczekać.
- 16.10 nów w znaku Wagi sprzyja medytacji, odpoczynkowi, pracy duchowej.
- 23.10 Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona.
 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer