Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Lwie od 22.7.2022 do 22.8.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc zaczyna się w piątek 22 lipca. Słońce wkroczyło w znak Lwa. Rozpocznie się czas sprzyjający odpoczynkowi, wakacyjnym przyjemnościom, ale też twórczości i nowym inspiracjom. Będziemy bardziej towarzyscy, rozmowni i otwarci na nowe znajomości. Wielu osobom Słońce w znaku Lwa da silny impuls do rozwoju osobistego, aby odkryć swoje pasje. Poczujemy przypływ optymizmu, bo Słońce w Lwie sprzyja otwartości i wierze we własne umiejętności. Zastanowimy się, jak żyć wygodniej, radośniej i jak lepiej wykorzystywać wolny czas.

Lew jest znakiem, który wyraża w zodiaku potrzebę twórczości, a także pragnienie odnoszenia sukcesów na różnych polach działania. Jako znak stały sprawi, że będziemy skoncentrowani na swoich potrzebach, ale też przestaniemy podchodzić do siebie zbyt krytycznie. Poczujemy potrzebę tworzenia, ale też podróżowania i czerpania radości życia. Energia znaku Lwa przynależy do żywiołu ognia, a więc jest związana z silną potrzebą działania. Oznacza to, że interesować nas będzie to, co prowadzi nas do zmiany i co daje nam inspiracje. Do przyziemnych spraw i nudnych obowiązków nikt nie będzie miał cierpliwości. Wykorzystajmy więc ten miesiąc najlepiej, jak potrafimy, bo potrzebujemy więcej wolności i radości.
Do 3.08 Merkury także będzie w znaku Lwa, a to sprzyja odkryciom intelektualnym, a także udanym wakacyjnym podróżom. Od 4.08 Merkury w Pannie skłania do ważnych przemyśleń, ale Słońce w znaku Lwa nie pozwoli nam na zbyt długie odczuwanie smutku. Taniec, podróże, sztuka i dbanie o siebie to najlepsza forma terapii. Miesiąc będzie korzystny, a 11.08 znak Lwa odwiedzi także Wenus. Druga połowa sierpnia wyjątkowo sprzyja zabawie, miłości i odpoczynkowi.
 

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer