Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Wodniku od 20.1.2020 do 18.2.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy 20 stycznia. Słońce wkroczyło w znak Wodnika. Rozpoczął się czas sprzyjający układaniu ambitnych i nowatorskich planów.

Znak Wodnika w zodiaku symbolizuje niespodzianki, nagłe zmiany i bunt przeciwko powszechnie uznanym normom. Włada nim planeta Uran, uznawana za symbol rewolucji i przemian.  Pobyt Słońca w znaku Wodnika sprzyja zabawie, radości i odkrywaniu nowych perspektyw. Staniemy się ciekawscy, ale też uparci i bardzo pewni siebie. Pobyt Słońca w tym znaku bardzo dobrze wróży osobom młodym, energicznym i pragnącym urozmaicić swoje życie. Energia znaku Wodnika przynależy do żywiołu powietrza, a więc jest związana z działalnością intelektualną. Oznacza to, że w postępowaniu będziemy kierować się ciekawością i pragnieniem odkrywania nowych pojęć i metod działania. Emocje i uczucia zejdą w tym miesiącu na drugi plan. Droga Słońca przez znak Wodnika przyniesie nam nowe przygody i niespodzianki.  Czas płynąć będzie szybko, a okazji do dyskusji i spotkań towarzyskich będzie więcej niż w poprzednim astrologicznym miesiącu.

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer