Horoskop dla wszystkich znaków na Słońce w Baranie od 20.3.2019 do 19.4.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę 20 marca 2019 o godzinie 22.58 czasu polskiego. Słońce wkroczyło w znak Barana. Rozpoczął się czas sprzyjający rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, odkrywaniu nowych zainteresowań i kierunków naszego rozwoju. Znak Barana w zodiaku symbolizuje siłę, a także początek, odrodzenie i nadchodzącą wiosnę. Włada nim planeta Mars, uznawana za symbol aktywnego działania, pokonywania przeciwności i koncentracji na wybranej dziedzinie.

Droga Słońca przez znak Barana przyniesie nam więcej niespodzianek i okazji do szybkich decyzji. Czas płynąć będzie prędko, a wiosenna pogoda sprzyjać będzie poczuciu optymizmu i radości. Wejście Słońca w znak Barana jest jednocześnie początkiem nowego roku astrologicznego.

Początek nowego astrologicznego miesiąca będzie bardzo mocny. 21-22.03 z powodu pełni Księżyca w znaku Wagi oraz kwadratury Marsa z Wenus będziemy załatwiać ważne umowy, romansować i rozstrzygać o sprawach partnerskich. Spotkania, wydarzenia towarzyskie i randki będą wyjątkowo emocjonujące. Potem tempo życia trochę spadnie.

Ożywimy się 28.03 wieczorem, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji. Od 29.03 możemy liczyć na rozwiązania różnych zagadek, zawiłości, nieścisłości i wreszcie można spokojnie kupować sprzęt elektroniczny. 31.03 Mars opuści spokojny znak Byka i wejdzie do ciekawskich Bliźniąt. Zacznie się dobry czas na podróże, zapisywanie się na szkolenia i studia, nawiązywanie znajomości i zdobywanie cennej wiedzy.

4-5.04 nów w znaku Barana pozwoli nam zacząć wiele spraw lub zobaczyć w nowym świetle to, co robiliśmy dotychczas. Po nowiu do 10.04 nastanie trudny czas z powodu kwadratury Słońca z Saturnem, która będzie się uściślać na niebie. Trzeba się wtedy wykazać cierpliwością, pracowitością i wytrwałością, bo niektóre sprawy mogą się komplikować, a inne opóźniać (szczególnie te finansowe i zawodowe).

Od 12.04 do 16.04 nastanie świetny czas praktycznie na wszystko! Na niebie zacznie się tworzyć korzystny trygon Słońca z Jowiszem (zerowy aspekt 14.04), który w tym roku jest wyjątkowy, bo Jowisz jest bardzo silny, w swoim znaku, przez co ma dużą pozytywną moc działania. Warto wtedy wprowadzać nowe plany w życie, zakładać firmę, podejmować ryzyko, bo szybko osiągniemy sukces.

17.04 Merkury opuści wreszcie znak Ryb i przejdzie do Barana, co bardzo sprzyja konkretnym propozycjom, decyzjom o podróży i zawodowych zmianach. Miesiąc zakończy się drugą pełnią w znaku Wagi 18-19.04, kiedy sprawy z początku miesiąca znajdą swój finał, ale i możemy liczyć na nowe inspiracje i znajomości, które na dłużej zostaną w naszym życiu.

Pomyślnego miesiąca życzy
Izabela Podlaska-Konkel

 

Baran - horoskop miesięczny Byk - horoskop miesięczny Bliźnięta - horoskop miesięczny Rak - horoskop miesięczny Lew - horoskop miesięczny Panna - horoskop miesięczny Waga - horoskop miesięczny Skorpion - horoskop miesięczny Strzelec - horoskop miesięczny Koziorożec - horoskop miesięczny Wodnik - horoskop miesięczny Ryby - horoskop miesięczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer